lukotava notikumi dalibnieki lauka izdotie instrumenti darbnica

TOBE CONTINUED

 

baltanakts

 

 

Naktī no 23 uz 24 martu pl. 00:00 radio NABA tiešraidē bērnu rīts atklāja starptautisko jaunās mūzikas maratonu “ToBe continued”

 

 

indieshpasakas

 

“ToBe Continued” ir 24 stundas nepārtraukti ilgstošais koncerts, kuru jau 7 gadu pēc kārtas koordinē komponists Antonio Della Marina [It] un mākslas rezidences Statione di Topolo vadītājs Moreno Miorelli [It]. Mūzikas maratons pulcē 48 dažādus māksliniekus no visas pasaules, lai dalītos jaunākajos atklājumos skaņu mākslas un mūsdienu mūzikas žanros. Katram izpildītājam ir 30 minūtes ētera laika, un izpildītāju secībā nav pārtraukumu. Visi mākslinieki spēlē dzīvajā, sākot no 23 marta pusnakts līdz 24 marta pusnaktij. Pārraidei varēja sekot organizētāju mājaslapā:  www.stazioneditopolo.it

Līdz pirmajam radio NABA rīta raidījumam, tā būs pieejama arī 95,8 FM vilnī.

 

 


http://www.stazioneditopolo.it/24h-2017/index.html

 


Bernurits - The mument.

 

On the edges of the urban waistlands. Where forests and swamps took over what once was ordered to serve the needs and greeds of the human progression. Scratching and rubbing, rolling and dragging. Listenning. We are learning to grasp our imagination. To synchronoise. To play the music of the moment. Here we do that only masterclass from within. To focuse mind and tune in to the natural flow of the now.
The music is the movement of the moment. As we breathe, we sound.

 

At the mument bernurits represented by:

Maksims Shentelevs: field recordings, tape loops, motor driven instruments.
Jekabs Nimanis: acoustic instruments, electronics, programming.

Rihards Bražinskis: field recordings, processing